2017 Petek Temizleme Fiyatları
Döviz Kurları

 
Demirdöküm Kombi Servisi

 

 

 
Petek Temizleme Fiyatları 2017

2017 Petek Temizleme Fiyatları

Isınma sistemleri evlerde ve iş yerlerinde oldukça önemli ve gerekli durumdadır. Kaliteli bir şekilde alanın ve ortamın ısıtılması oldukça önemlidir. Bu sistemlerde petek temizleme oldukça önemlidir. Doğal gaz ile çalışan bu cihazlarda su anlık olarak ısıtılmakta ve petekler ile tüm alanın ısınması sağlanmaktadır. Bütün alanın eşit şekilde ısınmasının sağlandığı bu sistemler sağladıkları avantajlar nedeni ile çok fazla ilgi görmektedir.

Bu sistemlerin sorunsuz şekilde kullanılmasında kombi bakımı ve petek temizleme olması oldukça önemlidir. Yaşanacak arızalar sebebi ile bakım işlemlerinde servislerden yardım istenebilmektedir. Bu konuda Demirdöküm Servis Firması, 2017 Petek Temizleme Fiyatları konusunda özel bir kampanya yapmaktadır.Kısa sürecek olan bu Kampanyalı fiyat ile Kombi ve Petek temizleme fiyatı 250 TL dir. Ayrıca sadecec kombi bakımı yaptırmak isteyenlere ise 2017 Kombi Bakım Ücreti 80 TL dir. Demirdöküm servis ücreti ise 50 TL dir. Özel bir kampanya fiyatı olarak belirlenmiş olan tesisat bakımı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen 0850 840 8 202 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu kampanya fiyatı ile kombilerin bakım ve arıza durumlarında deneyimli ekibi tarafından kısa sürede tespit edilmesi sağlanabilmektedir. Petek Bakımı Makineli ve ilaçlı şekilde yapılmaktadır.Detaylarını Aşağıdaki makalemizde okuyabilirsiniz.

Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır ?

 1 numaralı konsantre temizleyici:

kimyasalımız tesisat suyunuz tamamen boşaltıldıktan sonra banyodaki havlu pan ın kör tapasından kolaylıkla sisteme (tesisata)eklenir tapa yerine takılır kombi su basıncı 2 ml bar olana kadar yükseltilir ve 50 derecede ortalama 3 veya 5 saat aralığında kombi çalıştırılır. Bunu yaparak tesisatımızdaki tüm partükülleri camuru kiri hareketlendirmiş oluruz yani tüm kir yapıştığı yerden sökülmüştür artık sıra kirliliğin dışarı çıkartılmasına gelmiştir sistemde bulunan tahliye vanasından bu kirlilik boşaltılır bu işlem şu şekilde yapılmalıdır kombi su basıncı 2 bar a kadar doldurulup tahliye vanasından boşaltılmalıdır bu işlem ortalama 5 yada 7 kez yapıldığında temiz su gelecektir temiz su geldiğinde tesisat temizlenmiş demektir.

2 numaralı konsantre koruyucu:

Fakat bu yapmış olduğumuz işlem tesisatı tamamen temizlemiştir yani peteklerin içinde ki Metali koruması için konulan yağı da temizlemiştir bu şekilde sisteme su verip kullanırsak peteklerinizde paslanma lar ve çürümeler oluşacaktır bu negatif etkinin önüne geçmek için şirketimiz tarafından özel ürettirilmiş konsntre koruyucu kimyasal kesinikle kullanılmalıdır son olarak konsantre koruyucu kimyasalımızı yine havlu pan ın kör tıpasından sisteme eklediğimizde tesisatımızı hem temizlemiş hemde korumuş oluruz artık tesisatımız kışa hazır.

3 numaralı ornagik temizleyici :

Tamamen organiktir ve tesisatınıza hiçbir negatif etkisi yoktur kullanımı şu şekildedir organik tesisat temizleyici kimyasalımız tesisat suyunuz tamamen boşaltıldıktan sonra banyodaki havlu pan ın kör tıpasından kolaylıkla sisteme (tesisata)eklenir tapa yerine takılır kombi su basıncı 2 ml bar olana kadar yükseltilir ve 50 veya 70 derecede ortalama 8 veya 15 saat aralığında kombi çalıştırılır. Bunu yaparak tesisatınızdaki tüm partikülleri çamuru kiri hareketlendirmiş oluruz yani tüm kir yapıştığı yerden sökülmüştür artık sıra kirliliğin dışarı çıkartılmasına gelmiştir sistemde bulunan tahliye vanasından bu kirlilik boşaltılır bu işlem şu şekilde yapılmalıdır kombi su basıncı 2 bar a kadar doldurulup tahliye vanasından boşaltılmalıdır bu işlem ortalama 5 yada 7 kez yapıldığında temiz su gelecektir temiz su geldiğinde tesisat temizlenmiş demektir. Ayrıca istenirse 2 numaralı konsantre korucuda eklenebilir eklemek kesinikle şart değildir organik temizleyicide kullanılmasa da  olur.